chtěla bych se dělit o to, na co jsem přišla nebo o to, co je pro mě vzácné

Prdy

4. 12. 2017 16:59
Rubrika: vztahy

Včerejší večer nebyl u Křivanců nejvoňavější, ale zase mi dal velké poznání. Důvěrné přátelství a dobré manželství vydrží i prdy. Byla jsem na duchovní obnově, kde jsem spala s neznámou paní na pokoji, a trápily mě bolesti břicha. Tak si přejete, aby už….. Ale vlastně nemůžete, to byste se uběhali na záchod. No, a pak přijedete domů. Domů, kde to znáte, kde máte svoje hrnečky, svoje čaje, svůj sýr v ledničce, svoje pantofle, svůj župan, svoji deku a hlavně svého muže, který tu káru s vámi táhne už 20 let. A vy se konečně můžete na všechno vyprdnout a to doslova a to skutečně. A najednou se začnete šíleně smát a uvědomíte si, jak je vám dobře, jaká tam panuje uvolněná, opravdu uvolněná atmosféra. Už nemusíte nic zadržovat. Nejen slzy nebo nespoutaný smích, ale taky prdy.

            Prdy prostě patří k důvěrnému vztahu stejně jako polibky. Známe se už tak dobře, že si tohle i tamto můžeme dovolit. Domov je místo, kde se nemusíte pořád kontrolovat, kde si můžete po všech stránkách ulevitJ)))))). Aleluja.

 

Zobrazeno 6883×

Komentáře

Adler

A proto z výše uvedených důvodů, aby člověk neprasknul: se uprdnout i ve společnosti více lidí, i když někdy, jistota je jistota a dojít na ministerstvo úlevy.

Heléné

my jsme jednu obézní ležící pacientku vozili 2krát denně na RTG pro bolesti břicha, už jsem necítila záda...následně nám bylo uznámeno, že jsou to jen zaražené větry...to potěší

Zobrazit 14 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková