chtěla bych se dělit o to, na co jsem přišla nebo o to, co je pro mě vzácné

Moje princezno, máš svobodu milovat

24. 10. 2019 15:56
Rubrika: vztahy

Vysvobodil jsem Tě, abys milovala druhé. Proto nedovol, aby Tě lidé, kteří ti způsobili bolest, ochromovali a bránili ti prožívat radost z lásky, Vím, že je vždy riskantní dát někomu kus svého srdce, ale já jsem tě stvořil, aby ses těšila z daru jedinečných přátelství. Vybírej si moudře ty, do nichž budeš investovat čas a energii, a těm, které miluješ, dopřej svobodu selhat. Pamatuj, že tě nikdo nebude milovat tak dokonale jako já. 

        Pokud mi odevzdáš svá zklamání, která vztahy provázejí, budeš moci svobodně dávat a přijímat bezpodmínečnou lásku. Pamatuj, moje Princezno, že většina lidí potřebuje lásku nejvíc,když si ji nejméně zaslouží. 

S láskou Tvůj Král, který je láska (MIlované Princezně) str.94

Zobrazeno 600×

Komentáře

organo

Tuhle knížku mám, dostala jsem ji k Vánocům od našeho pana faráře za věrné služby varhanické… :-) Jediné, co mi tam nesedí, je to oslovení "princezno" :-) a nedokážu říct proč...

langer-hans

A proto jsem svy tchýní koupila za to její zlo květinu.

makec

To jsem potřebovala slyšet..:,,Pamatuj, moje Princezno, že většina lidí potřebuje lásku nejvíc,když si ji nejméně zaslouží."...

Krasnazena

@organo -a mně můj kamarád kněz připomíná, že jsem dcera Krále, přímo princezno asi neříká.

MarunKa1

Krasnazena: a nemá ten kněz, který Ti to říká monogram F.B. ?:) Mě to také říká:)).

ana13

Velmi povzbuzujici a kvalitni knizka! Dostala jsem od sve sestricky, a dalsi rok jsem take 1 dala darkem k Vanocum nasi kmotricce ;) Citlive duse potrebuji cist a slyset povzbuzujici a laskyplna slova, psána, nejen, posilujicimi versi z pisma ;)

Zobrazit 7 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková