chtěla bych se dělit o to, na co jsem přišla nebo o to, co je pro mě vzácné

Láznění

21. 9. 2018 7:21
Rubrika: zamyšlení

Mám za sebou čtyři dny v Jeseníku. Začátky byly krušné. Musely jsme se spolubydlící řešit moje chrápání. Ale odstěhovat se nechtěla, tak má špunty a prášky na spaní. 

       Každé ráno vyběhnu ven a cvičím či se modlím nebo obojí. Včera jsem zpívala chvály při východu slunce. Snažím se kochat se ze sluníčka, protože se má prudce ochladit. Myslím, že většina žen, kromě hudravých vybíravek, ocení, že mají 3x denně jídlo. Vaří tu dobře a doma vskutku teplé večeře nemám. Z procedur mám - řízenou chůzi - jsem ve skupině B, většina lidí je v C či D. Včera jsem byly jen tři ženy, tak jsme místo chození jezdily na koloběžkách. To byla paráda!. Pak mám cvičení na vzduchu, jógu, elektrospánek, psychoterapii, cičení v bazéně, masáž a perličkovou a bylinkovou. V rámci rozmazlování jsem si zaplatila Čokoládový sen - masáž a zábal. Vychutnávám si tu kávičku, po večeři občas pivko. Čtu knížky, háčkuju záložky.

      Někdy se tu lidé v davu mohou cítit osamoceni. Já si setkání s lidmi "dávkuju". Mám volnou sobotu, tak vyjedu do Velkých Losin. V NE budu mít návštěvu a v PO přijede na dva dny manžel. 

Je zajímavé moci chvíli jen tak být a nikam nepospíchat. Bohu díky za tento požehnaný čas. 

Zobrazeno 1410×

Komentáře

Krasnazena

Marie Kuř. - elektrospánek je procedura, kdy si lehneme na lůžko, sestra nám dá takové specielní brýle a do hlavy jsou maličké elektrické impulzy. Ty mají pomoci, aby mozek správně fungoval a aby čl, dobře v noci spal. K tomu posloucháme relaxační hudbu. Procedura trvá 50 minut.

Marie Kuříková (Marijanka)

Děkuji za vysvětlení, zajímavé.

Zobrazit 15 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková