chtěla bych se dělit o to, na co jsem přišla nebo o to, co je pro mě vzácné

Pro mé mladé přátele

30. 3. 2015 22:26
Rubrika: zamyšlení

Moji milí mladí přátele,

ráno vás potkávám v městské dopravě a téměř všichni máte na uších sluchátka. Pochybuju velice, že byste se tak pilně učili angličtinu! Ano, chápu, posloucháte hudbu. Ale takhle nikdy nezaslechnete zpět ptáků. Chodíte oblečeni v černém. Není to trochu smutné? Holky, vždyť existuje tolik pestrých barev! Proč si nevzít nějakou hezkou halenku a občas si obléci sukni. A vy si spolu skoro vůbec nepovídáte! Tuhle jsem viděla holku s klukem - ona psala někomu esemesku, on taky a to seděli spolu u stolu.

       A když už mluvíte, naskakuje mi občas husí kůže. Hlavně je mi líto hrubých dívek. My ženy máme svět mužů zjemňovat.

       A jak vám mám zprostředkovat, že knížky jsou mooooooc prima a že hýbat se je fajn. A že není právě in se vožírat.

        Jó, není jednuché se hledat a najít. To bych vám moc přála. A přála bych vám, abyste cítili vůně a slyšeli ptáky a chtěji si povídat, být spolu tváří tvář a ne jen pře net. Abyste byli nejnom šťastní vy sami, ale abyste uměli šťastnými dělat i ty druhé. Abyste si vážili starých a oni vás.

Lída

Zobrazeno 872×

Komentáře

Vianney

Knížky jsou prima - věrná pravda. Zvlášť si to uvědomuju poslední dobou, kdy se k "obyčejné" beletrii nebo poezii dostávám jen občas. Zbytek té četby mi "schlamstává" studium. Jelikož jsem studoval knihkupectví, tak mi ty "normální" knížky chybí dvojnásob. O to víc se těším na hlavní prázdniny, to se k nějaké té pěkné knížce snad dostanu :-)

Krasnazena

Díky Vianney za hezký postřeh. Já jsem po studiu teologie taky ráda sáhla po beletrii.

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Nejnovější

Archiv

Autor blogu Grafická šablona Monika Voňková